Výsledky 1.kolo 2015 - M.Lázně
Pondělí, 06 Duben 2015 20:19    PDF Tisk Email

VÝSLEDKY ZE 1. KOLA LIGY KUMITE MLÁDEŽE 2015

21.03.2015, Mariánské Lázně

 

 

 

Aktualizováno ( Pondělí, 06 Duben 2015 20:39 )
 
Výsledková listina I.kolo 15.2.2014 Praha
Pondělí, 31 Březen 2014 00:26    PDF Tisk Email

VÝSLEDKOVÁ LISTINA
LIGA KUMITE MLÁDEŽE 5.ROČNÍK – PRAHA 15.2 2014

       
MINI ŽÁCI -30KG:      
  1.ADAM SEJKORA KAMIK.SOKOLOV 3BODY
  2.JULIA OBUCHOWSKÁ SCZAWNO-ZDROJ 2BODY
  3.ROBERT PENKERT SHIN.F.LÁZNĚ 1BOD
       
MINI ŽÁKYNĚ -30KG:      
  1.JULIJA OBUCHOWSKÁ SCZAWNO-ZDROJ 1BOD
       
ML.ŽÁCI -30KG:      
  1.PATRIK VAVŘÍK KATATE TÁBOR 4BODY
  2.KRYŠTOF GRÁF K.K.K.VARY 3BODY
  3.VOJTA HŮDA SHIN.F.LÁZNĚ 2BODY
  4.VLADIMÍR ČUDAN KAMIK.SOKOLOV 1BOD
       
ML.ŽÁCI -40KG:      
  1.TADEÁŠ REGETI KAMIK.SOKOLOV 4BODY
  2.PETR RABINA KAMIK.SOKOLOV 3BODY
  3.MÁRIO SUCHÝ KAMIK.SOKOLOV 2BODY
  4.VLADIMÍR DLABAL KP-F.LÁZNĚ 1BOD
       
ML.ŽÁCI +40KG:      
  1.ROSTISLAV BLAHOUT LOKO.M.LÁZNĚ 1BOD
       
ML.ŽÁKYNĚ +35KG:      
  1.MARKÉTA MARTÍNKOVÁ KAMIK.SOKOLOV 2BODY
  2.DÁŠA TEMEROVÁ KP-F.LÁZNĚ 1BOD
       
ST.ŽÁCI -35KG:      
  1.JIŘÍ ŽOFČIN jun. KAMIK.SOKOLOV 4BODY
  2.PAVEL PLESNÍK KAMIK.SOKOLOV 3BODY
  3.RADEK RYŠKA KAMIK.SOKOLOV 2BODY
  4.SAMUEL VÁCHA KARATE TÁBOR 1BOD
       
ST.ŽÁCI -45KG:      
  1.BRYAN ZABCZYNSKI SCZAWNO-ZDROJ 4BODY
  2.DANIEL POŠÍK G+G H.KRÁLOVÉ 3BODY
  3.JAKUB KAKAŠ LOKO.M.LÁZNĚ 2BODY
  4.DAMIÁN KHODL KARATE TÁBOR 1BOD
       
ST.ŽÁCI +45KG:      
  1.ADRIAN DOBOSZ SCZAWNO-ZDROJ 4BODY
  2.JIŘÍ ŠKARDA KAMIK.SOKOLOV 3BODY
  3.FILIP LAGRON NARAMA-KLATOVY 2BODY
  4.MARTIN MILOTA NARAMA-PLZEŇ 1BOD
       
ML.DOROST -45KG:      
  1.DIAB VITARIGOV SK-KATANA PRAHA 4BODY
  2.JAROSLAV DUŠEK KARATE TÁBOR 3BODY
  3.DAVID ŽALUD KARATE TÁBOR 2BODY
  4.TOMÁŠ ČECH SHIN.F.LÁZNĚ 1BOD
       
ML.DOROST -55KG:      
  1.MATOUŠ VÁCHA KARATE TÁBOR 4BODY
  2.MILOŠ KLEJNA LOKO.M.LÁZNĚ 3BODY
  3.RADOVAN KOHLER KARATE TÁBOR 2BODY
  4.MAREK VAVŘÍK KARATE TÁBOR 1BOD
       
ML.DOROST +55KG:      
  1.LONG TRAN VIET-DOMINIK LOKO.M.LÁZNĚ 4BODY
  2.ONDŘEJ MATĚJKA NARAMA-KLATOVY 3BODY
  3.MICHAL KAZMIERCZAK SCZAWNO-ZDROJ 2BODY
  4.PAVEL PUPENTSOV SK-KATANA PRAHA 1BOD
       
ML.DORKY -40KG:      
  1.ADÉLKA FRIMLOVÁ G+G H.KRÁLOVÉ 1BOD
       
ML.DORKY -50KG:      
  1.JULIA POJASEK SCZAWNO-ZDROJ 1BOD
       
ML.DORKY +50KG:      
  1.BIANCA BATZOVÁ LOKO.M.LÁZNĚ 1BOD
       
ST.DOROST -55KG:      
  1.RADEK ŠTÁDLER NARAMA-PLZEŇ 1BOD
       
ST.DOROST -65KG:      
  1.MIREK TRAN G+G H.KRÁLOVÉ 4BODY
  2.DANIEL VYDRA KAMIK.SOKOLOV 3BODY
  3.MARTIN VOTAVA SHIN.F.LÁZNĚ 2BODY
  4.MARTIN HAJDŮ KAMIK.SOKOLOV 1BOD
       
ST.DOROST +65KG:      
  1.DANIEL KARLÍČEK G+G H.KRÁLOVÉ 4BODY
  2.PETR ODLEVÁK KAMIK.SOKOLOV 3BODY
  3.PETR BERÁNEK KAMIK.SOKOLOV 2BODY
  4.FRANTIŠEK STRECKNER SHIN.F.LÁZNĚ 1BOD
       
ST.DORKY +55KG:      
  1.KRISTÝNA LAGRONOVÁ NARAMA-KLATOVY 3BODY
  2.BIANCA BATZOVÁ LOKO.M.LÁZNĚ 2BODY
  3.VIKTORIE GAVRYLYUK SHIN.F.LÁZNĚ 1BOD
       
ZVLÁŠTNÍ CENY TURNAJE :      
kyokushin spirit      
  JULIA OBUCHOWSKÁ POLAND  
  ALEXEJ BULTAJEV SNS  
  RADEK ŠTÁDLER ČR  
best technik      
  DIAB VITARIGOV SNS  
  LONG TRAN VIET ČR  
best K.O.      
  JIŘÍ ŽOFČIN Jr. ČR  
       
KLUBY:      
  1.SK-KATANA PRAHA    
  2.KAMIKAZE SOKOLOV    
  3.KARATE TÁBOR    
  4.LOKOMOTIVA F.LÁZNĚ    
  5.NARAMA – KLATOVY    
  6.NARAMA – PLZEŇ    
  7.SHIKYOKUSHIN F.LÁZNĚ    
  8.SCZAWNO – ZDROJ    
  9.KP-F.LÁZNĚ    
  10.K.K.K.VARY    
  11.G+G H.KRÁLOVÉ    
  12.OYAMAS PRAHA    

Aktualizováno ( Pondělí, 31 Březen 2014 00:54 )
 
Plán akcí AKO-ČR 2014
Neděle, 30 Březen 2014 22:40    PDF Tisk Email
ÚNOR 15.2 2014 :1.Kolo Ligy kumite mládeže 5.ročník PRAHA
   
BŘEZEN 8.3 2014: Mimořádné zkoušky na STV SOKOLOV
  29.3 2014:SIELSIA CUP – LEGNICE 2014/LEGNICE PL (mládež)
   
DUBEN 12.4 2014 : SWIS OPEN (přihlášky do 28.3 2014 )
KVĚTEN 17.5 2014 :2.Kolo Ligy kumite mládeže 5.ročník + junioři F.LÁZNĚ
  30-31.5 2014 : ME-senioři + junioři BAKU
   
ČERVEN 15.6 2014 :AUSTRIA OPEN ( st.dorost,junioři,senioři)
  00.6.2014: POLAND- Sczawno zdroj(děti J.Baranowski-den konání se upřesní)
   
SRPEN 2-9.8 2014 : LETNÍ CAMP (místo není určené)
   
ŘÍJEN 18.10.2014 SOUBOJ TITÁNŮ –výběr šampiónů, GH PUPP (poř.ČUBU a AKO)
  25.10. 2014 :3Kolo Ligy kumite mládeže 5.ročník + junioři M.LÁZNĚ
   
LISTOPAD 8.11 2014 : EVROPSKÝ POHÁR/DUNAJSKÁ STREDA (mládež)
  29.11 2014 :4.Kolo Ligy kumite mládeže 5.ročník + junioři SOKOLOV
  29.11 2014 : MČR – seniorů A + B třída

Aktualizováno ( Neděle, 30 Březen 2014 23:49 )
 
liga kumite mládeže 4.ročník 2013
Pátek, 29 Březen 2013 00:00    PDF Tisk Email

III.KOLO 2013 -Termín konání : Sobota – 19. října 2013

Místo konání : Mariánské Lázně, Tyršova ul. 648,
Sportovní hala TJ Slovan ( vedle zimního stadionu )

Propozice ke stažení:

PDF formát:

Aktualizováno ( Čtvrtek, 12 Září 2013 23:36 )
 
TÁBOR liga kumite mládeže 2. kolo 4.ročník 2013
Pátek, 29 Březen 2013 10:38    PDF Tisk Email

KAMIKAZE KARATE DO SOKOLOV
z pověření  NPO.WORLD KARATE ORGANIZATION - SHINKYOKUSHINKAI CZECH REPUBLIC
Pořádá
LIGU KUMITE MLÁDEŽE 4.ROČNÍK SHINKYOKUSHIN KARATE 2.KOLO 2013
Termín konání :
Sobota –     18. KVĚTNA  2013
Místo konání :
TÁBOR  – Gymnázium Pierra de Coubertina
Náměstí Františka Křižíka 860

Časový rozpis :
08:30 – 09:30   Prezentace,vážení
09:30 – 10:00   Porada rozhodčích
10:00  Nástup závodníků
10:15  Zahájení soutěže
13:00 – 13:30 Přestávka            
14:00 – 16:00  Finálové boje  a ukázky

Mapka

Aktualizováno ( Pátek, 03 Květen 2013 21:30 )
 
Camp 2013 - Host
Čtvrtek, 27 Červen 2013 14:53    PDF Tisk Email

Vzácný host a vedoucí instruktor, který bude rovněž i zkoušet na letošní velké akci CAMP 2013 - Františkovy Lázně - Amerika v ČR Sihan Alexandr GONCHARENKO (kromě jiných funkcí ve světě kyokushin, především vedoucí Světové komise rozhodčích, které již několik let školí a řídí ...).

Bude nám velkou ctí a potěšením. Osu!

Aktualizováno ( Čtvrtek, 27 Červen 2013 14:56 )
 
Camp 2013 - Informace
Čtvrtek, 27 Červen 2013 14:16    PDF Tisk Email

Informace pro nadcházející Camp - soubory a fotografie

Aktualizováno ( Čtvrtek, 27 Červen 2013 14:37 )
 
Plán akcí AKO pro rok 2013
Středa, 13 Březen 2013 14:30    PDF Tisk Email
 
 PLÁN AKCÍ AKO NA ROK 2013
ÚNOR 9.2.2013 Instruktorský seminář:KIHON,KATA. SOKOLOV
     
BŘEZEN 1.-3.3.2013 Polish Winter kumite seminář.WALCZ/POLSKO
  9.3.3013 Mimořádné zkoušky na STV. SOKOLOV
  23.3.2013 33.Mistrovství Španělska.MADRID/ŠPAŇELSKO
     
DUBEN 6.4.2013 4.ročník Mezinárodní ligy kumite mládeže :Sokolov
  13.-14.4.2013 5.World Cup.VILNIUS/LITVA
  20.4.2013 Open Internationl:mládež+senioři.WROCLAW/POL.
  27.4.2013 Swis-Open mládež.STANS/ŠVÍCARSKO
     
KVĚTEN 18.5.2013 4.ročník Mezinárodní ligy kumite mládeže:Tábor
    Národní pohár seniorů a juniorů A+B výkonnostní třídy
     
ČERVEN 1.-2.6.2013 ME Senioři+Junioři.LUCERN/ŠVÍCARSKO
    Austria –Open Senioři+Junioři.WÍDEŇ/RAKOUSKO
     
SRPEN 3.-10.8.2013 Mezinárodní letní kemp F.Lázně (AMERIKA)
    Velká cena presidenta AKO v kumite
     
ZÁŘÍ    
     
ŘÍJEN 19.10.2013 4.ročník Mezinárodní ligy kumite mládeže:M.Lázně
     
LISTOPAD 2.11.2013 Mistrovství české republiky seniorů a juniorů A+B výkonnostní třídy (Sokolov)
     
PROSINEC 7.12.2013 SNĚŽNÝ POHÁR/4.ročník Mezinárodní ligy kumite mládeže: 4kolo (Sokolov)
Aktualizováno ( Středa, 13 Březen 2013 14:42 )
 
Výsledkové listiny 2012
Čtvrtek, 06 Prosinec 2012 19:45    PDF Tisk Email

Konečné výsledky: Liga kumite mládeže 2012, Sněžný pohár 2012, Muži Open 2012

 
Výsledky ligy kumite mládeže 2012
Pondělí, 19 Listopad 2012 21:08    PDF Tisk Email

Průběžné výsledky Ligy Kumite Mládeže 2012

 


Strana 1 z 7

Partner organizace

Banner

Partner organizace

Banner

Partner organizace

Banner

Partner organizace

Banner

Partner organizace

Banner