Mimořádné zkoušky 2010 - vyhodnocení
Úterý, 09 Březen 2010 09:20    PDF Tisk Email

Dne 28.2.2010, na základě žádosti vedení oddílu Shinkyokushin Kamikaze Karate Do Sokolov, pana Františka Slámy, předsedy oddílu a trenéra reprezentace se uskutečnily mimořádné zkoušky na technické stupně vyspělosti (STV) Shinkyokushin karate ve velké tělocvičně 6.základní školy, Švabinského 1702, Sokolov. Jeho žádosti prezident asociace Shikyokushin karate a Branch Chief pro ČR Mgr.Jiří Žofčin vyhověl a pod jeho vedením zkoušky úspěšně proběhly. Ke zkouškám se připojily 3 další oddíly z Kynšperku nad Ohří, Karlových Varů a Mariánských Lázní.

2010-02_STV_11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Pořadatelem zkoušek byl oddíl Kamikaze Sokolov vedený panem Františkem Slámou, 1.víceprezidentem a trenérem reprezentace, zkušebním komisařem prezident České asociace Shinkyokushin karate Mgr. Jiří Žofčin, WKO Branch Chief pro ČR. Asistentem Jiřího Žofčina byl Ing.Robert Csekés, hospodář AKO a vedoucí úseku rozhodčích. U zkoušek také napomáhali pomocní instruktoři z jednotlivých tréninkových skupin sokolovského oddílu, jmenovitě p.Miloslav Šnicer (1. kyu), p.Miloslav Holek (1. kyu), p.Tomáš Šajánek (1. kyu) a p.Pavel Stingl (2. kyu).

2010-02_STV_22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Na zkoušky přijelo 59 cvičenců kyokushin karate ze 4 oddílů.
33 členů bylo z oddílu Kamikaze Sokolov vedeného panem Františkem Slámou, I.Dan,
7 členů z oddílu Gorin Kynšperk nad Ohří (vedoucí oddílu – p.Jaromír Stanko, 3.kyu),
8 členů z oddílu KK Karlovy Vary (vedoucí oddílu – p.Václav Jelínek, 3.kyu),
11 členů z oddílu Lokomotiva Mariánské Lázně (vedoucí oddílu - Ing.Robert Csekés, I.Dan).

2010-02_STV_33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Velmi náročný den byl zahájen nástupem všech účastníků zkoušek v 9.00 hod. ráno.
Po krátké kontrole účasti cvičenců následovalo cvičení kondiční části , kihonu (základní techniky) a zkoušení z teoretických znalostí z oblasti kyokushin karate. Tyto části zkoušek se neustále opakovali pro každou výkonnostní skupinu (podle získávaného stupně vyspělosti) a později se rozšířili o cvičení kata a povinné kumite. Kumite přišlo nařadu až okolo 14. hodiny odpoledne. Nekonečné opakování uvedených cvičení bylo velmi náročné. S velkým odhodláním je ale však všichni dojednoho zvládli.

2010-02_STV_44

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


V závěrečném proslovu prezident asociace Jiří Žofčin pochválil všechny cvičící za projevenou snahu a poukázal hlavně na velmi mladé karatisty, děti, které byly velice šikovné a výborně cvičili. Hezky se také zmínil o některých cvičencích z řad oddílu Gorin Kynšperk nad Ohří, Lokomotiva Mariánské Lázně a KK Karlovy Vary, kteří ukazovali nádherné karate. Jiří Žofčin osobně poděkoval trenérům, cvičencům, rodičům a všem podporovatelům organizace. Zároveň nezapomněl poukázat na velmi dobrou úroveň celých mimořádných zkoušek, při kterých všichni zúčastnění cvičili na maximum. Příjemnou atmosféru také dokreslovala vysoká účast rodinných příslušníků a veřejnosti.  Na závěr prezident organizace předal průkazy se zapsaným a zaslouženě obhájeným novým kyu (stupněm technické vyspělosti).

Sekretář oddílu Kamikaze Sokolov
Michal Čudan
Osu !

Aktualizováno ( Středa, 17 Březen 2010 13:27 )
 

Partner organizace

Banner

Partner organizace

Banner

Partner organizace

Banner

Partner organizace

Banner

Partner organizace

Banner