VYHODNOCENÍ SPORTOVNÍCH AKCÍ ZA ROK 2009
Čtvrtek, 04 Únor 2010 19:48    PDF Tisk Email

František Sláma – vedoucí STK,trenér rep.AKO ČR
1.FRANCE OPEN( Lille,Francie)- 31.1 2009
Zúčastnil se jeden reprezentant ČR Tomáš Vik.Svoji kategorii -90kg vyhrál a potřetí za sebou vyhrál tento kvalitní turnaj.Stal se jeho nejúspěšnějším závodníkem.Velký úspěch.
2.DUTCH OPEN (Drachten,Holandsko)-1.2 2009
Měl se zúčastnit Tomáš Vik,ale pro zranění z France-Open nestartoval.
3.HUNGARIA OPEN (Nyiregyhaza,Maďarsko) – 14.2 2009
Nejkvalitnější turnaj v Evropě.Výprava vedená Ing. Robertem Czkesem,který zároveň prodělal premiéru jako mezinárodní rozhodčí. Startoval Tomáš Vik v rámci přípravy na ME.Obsadil velice cenné 3.místo,v konkurenci špičkových závodníků. Další informace v článku na www.kyokushin-karate.cz  
4.VIII.Národní pohár mládeže – přestože se o pořádání ucházeli jak Chodov tak H.Králové,nebil z jejich strany nakonec žádný zájem!!!
5.Školení rozhodčích AKO(Mariánské Lázně)
Přestože bylo školení perfektně připraveno a zajištěno,nebyl ze strany klubů žádný zájem!!!
6.KEMP MIRO K. (Zadov,Šumava) –   18-22.3 2009
V rámci kontroly přípravy před ME se zúčastnili reprezentanti ČR,Klára Ilečková a Tomáš Šajánek.
7.MISTROVSTVÍ EVROPY-Junioři,senioři(Kyjev,Ukrajina)3-4.4 2009
Výpravu vedl prezident AKO pan Mgr.Jiří Žofčin.Dále se zúčastnili trenéři F.Sláma a M.Konevich  a mezinárodní rozhodčí pan Ing.R.Czsekes.V soutěži kumite juniorů startovali dva reprezentanti AKO ČR.Klára Ilečková a Tomáš Šajánek.Bohužel oba vypadli v prvním kole.V soutěži kumite seniorů -90kg startoval Tomáš Vik.Tomášovi se podařilo probojovat do třetího kola,kde v souboji o postup do semifinále podlehl (podle našeho názoru neprávem) maďarskému závodníkovi.Toto mistrovství mělo potíže s rozhodováním rozhodčích a nebyli jsme jediní co na to doplatili.
8.KEMP MIRO K. (Zadov,Šumava) –   6-10.5 2009
Tento kemp se potýkal s malým zájmem cvičenců.
9. SWISS-OPEN (Stans,Švýcarsko) -   23.5 2009 Výpravu vedl opět prezident AKO pan Mgr.Jiří Žofčin spolu s trenérem reprezentace F.Slámou.Opět  Ing.R. Czsekes v roli mezinárodního rozhodčího.Celkem závodilo 20 závodníků z Sokolova a Chodova.Velice  vy-Dařená akce.Příští rok zopakujeme.Další informace v článku na www.kyokushin-karate.cz
10.MISTROVSTVÍ ČR-MLÁDEŽE ( K.Vary) -  13.6 2009     
Mistrovství které organizovalo a zajišťovalo KAMIKAZE Sokolov za podpory KKK.Vary.V rámci závodů proběhlo školení rozhodčích vedené Ing. R.Czsekesem.Účast závodů byla veliká a úroveň byla vysoká.Zúčastnilo se 14 klubů z ČR a Polska.
11.MISTROVSTVÍ ČR-SENIOŘI,JUNIOŘI    - Nebyla splněna podmínka minimální účasti 30ti závodníků z AKO.
12.HLAVNÍ MEZINÁRODNÍ LETNÍ TÁBOR – AKO ( Ranč Vránov u Sokolova ) –    8-15.8 2009                                                  
Tábor proběhl s mezinárodní účastí ( Polsko.Ukrajina) .Na závěr tábora proběhli zkoušky na STV.Tábor se setkal s velice kladným ohlasem u členů AKO,ale i rodičů a podporovatelů organizace.Velice zdařilá akce.
Další informace a foto v článku na www.kyokushin-karate.cz  
13.SOUBOJ TITÁNŮ,PIRAMIDA (K.Vary)  - 17.10 2009   
Celou akci organizoval tým kolem prezidenta  AKO pana Mgr.Jiřího Žofčina.Akce byla významným sportovně společenským činem nejen v rámci kraje ,ale i celé ČR.Významně zviditelnila naší organizaci.
Za AKO startoval v superfightu Sokolovský Tomáš Šajánek.Další informace na www.kickboxing.cz
14.SWISS-OPEN ,Senioři(Stans,Švýcarsko) – 24.10 2009
Byl přihlášen  Tomáš Vik,ale byl v karanténě po K.O. na závodech v Kickboxu.
15.MISTROVSTVÍ POLSKA(Warszawa,Polsko)
Původně v termínu 14.11 2009 .Naše organizace chystala velkou výpravu ,tak jako v roce 2008.Bohužel když byli přípravy v konečném stádiu,přišla z Polska informace že se závody ruší. Dva týdny po zrušení rezervace místenek přišla další informace že závody budou.Výprava musela být zrušena.
16.EKO SEMINÁŘ ( Antverpy,Belgie) – 18-20.11 2009
Semináře se měli zúčastnit Mgr. J.Žofčin,F.Sláma ,Ing.M.Konevich a Ing.R.Czsekes.Bohužel z důvodu epidemie prasečí chřipky se museli ze semináře omluvit.
17. SNĚŽNÝ POHÁR MLÁDEŽE ( Sokolov) – 12.12 2009
Poslední závody roku byli ještě poznamenány kulminující epidemií chřipky.Účast nebyla taková na jakou býváme zvyklí .Ale předvedené výkony dětí byli na výborné úrovni.Problém byl i s počtem rozhodčích. Celkem hodnotím rok 2009 za povedený.Je pravda že se nepodařilo splnit vše co jsme si naplánovali,ale ty hlavní cíle jsme splnili se ctí.
OSU

Aktualizováno ( Čtvrtek, 04 Únor 2010 19:49 )
 

Partner organizace

Banner

Partner organizace

Banner

Partner organizace

Banner

Partner organizace

Banner

Partner organizace

Banner