Výsledková listina I.kolo 15.2.2014 Praha
Pondělí, 31 Březen 2014 00:26    PDF Tisk Email

VÝSLEDKOVÁ LISTINA
LIGA KUMITE MLÁDEŽE 5.ROČNÍK – PRAHA 15.2 2014

       
MINI ŽÁCI -30KG:      
  1.ADAM SEJKORA KAMIK.SOKOLOV 3BODY
  2.JULIA OBUCHOWSKÁ SCZAWNO-ZDROJ 2BODY
  3.ROBERT PENKERT SHIN.F.LÁZNĚ 1BOD
       
MINI ŽÁKYNĚ -30KG:      
  1.JULIJA OBUCHOWSKÁ SCZAWNO-ZDROJ 1BOD
       
ML.ŽÁCI -30KG:      
  1.PATRIK VAVŘÍK KATATE TÁBOR 4BODY
  2.KRYŠTOF GRÁF K.K.K.VARY 3BODY
  3.VOJTA HŮDA SHIN.F.LÁZNĚ 2BODY
  4.VLADIMÍR ČUDAN KAMIK.SOKOLOV 1BOD
       
ML.ŽÁCI -40KG:      
  1.TADEÁŠ REGETI KAMIK.SOKOLOV 4BODY
  2.PETR RABINA KAMIK.SOKOLOV 3BODY
  3.MÁRIO SUCHÝ KAMIK.SOKOLOV 2BODY
  4.VLADIMÍR DLABAL KP-F.LÁZNĚ 1BOD
       
ML.ŽÁCI +40KG:      
  1.ROSTISLAV BLAHOUT LOKO.M.LÁZNĚ 1BOD
       
ML.ŽÁKYNĚ +35KG:      
  1.MARKÉTA MARTÍNKOVÁ KAMIK.SOKOLOV 2BODY
  2.DÁŠA TEMEROVÁ KP-F.LÁZNĚ 1BOD
       
ST.ŽÁCI -35KG:      
  1.JIŘÍ ŽOFČIN jun. KAMIK.SOKOLOV 4BODY
  2.PAVEL PLESNÍK KAMIK.SOKOLOV 3BODY
  3.RADEK RYŠKA KAMIK.SOKOLOV 2BODY
  4.SAMUEL VÁCHA KARATE TÁBOR 1BOD
       
ST.ŽÁCI -45KG:      
  1.BRYAN ZABCZYNSKI SCZAWNO-ZDROJ 4BODY
  2.DANIEL POŠÍK G+G H.KRÁLOVÉ 3BODY
  3.JAKUB KAKAŠ LOKO.M.LÁZNĚ 2BODY
  4.DAMIÁN KHODL KARATE TÁBOR 1BOD
       
ST.ŽÁCI +45KG:      
  1.ADRIAN DOBOSZ SCZAWNO-ZDROJ 4BODY
  2.JIŘÍ ŠKARDA KAMIK.SOKOLOV 3BODY
  3.FILIP LAGRON NARAMA-KLATOVY 2BODY
  4.MARTIN MILOTA NARAMA-PLZEŇ 1BOD
       
ML.DOROST -45KG:      
  1.DIAB VITARIGOV SK-KATANA PRAHA 4BODY
  2.JAROSLAV DUŠEK KARATE TÁBOR 3BODY
  3.DAVID ŽALUD KARATE TÁBOR 2BODY
  4.TOMÁŠ ČECH SHIN.F.LÁZNĚ 1BOD
       
ML.DOROST -55KG:      
  1.MATOUŠ VÁCHA KARATE TÁBOR 4BODY
  2.MILOŠ KLEJNA LOKO.M.LÁZNĚ 3BODY
  3.RADOVAN KOHLER KARATE TÁBOR 2BODY
  4.MAREK VAVŘÍK KARATE TÁBOR 1BOD
       
ML.DOROST +55KG:      
  1.LONG TRAN VIET-DOMINIK LOKO.M.LÁZNĚ 4BODY
  2.ONDŘEJ MATĚJKA NARAMA-KLATOVY 3BODY
  3.MICHAL KAZMIERCZAK SCZAWNO-ZDROJ 2BODY
  4.PAVEL PUPENTSOV SK-KATANA PRAHA 1BOD
       
ML.DORKY -40KG:      
  1.ADÉLKA FRIMLOVÁ G+G H.KRÁLOVÉ 1BOD
       
ML.DORKY -50KG:      
  1.JULIA POJASEK SCZAWNO-ZDROJ 1BOD
       
ML.DORKY +50KG:      
  1.BIANCA BATZOVÁ LOKO.M.LÁZNĚ 1BOD
       
ST.DOROST -55KG:      
  1.RADEK ŠTÁDLER NARAMA-PLZEŇ 1BOD
       
ST.DOROST -65KG:      
  1.MIREK TRAN G+G H.KRÁLOVÉ 4BODY
  2.DANIEL VYDRA KAMIK.SOKOLOV 3BODY
  3.MARTIN VOTAVA SHIN.F.LÁZNĚ 2BODY
  4.MARTIN HAJDŮ KAMIK.SOKOLOV 1BOD
       
ST.DOROST +65KG:      
  1.DANIEL KARLÍČEK G+G H.KRÁLOVÉ 4BODY
  2.PETR ODLEVÁK KAMIK.SOKOLOV 3BODY
  3.PETR BERÁNEK KAMIK.SOKOLOV 2BODY
  4.FRANTIŠEK STRECKNER SHIN.F.LÁZNĚ 1BOD
       
ST.DORKY +55KG:      
  1.KRISTÝNA LAGRONOVÁ NARAMA-KLATOVY 3BODY
  2.BIANCA BATZOVÁ LOKO.M.LÁZNĚ 2BODY
  3.VIKTORIE GAVRYLYUK SHIN.F.LÁZNĚ 1BOD
       
ZVLÁŠTNÍ CENY TURNAJE :      
kyokushin spirit      
  JULIA OBUCHOWSKÁ POLAND  
  ALEXEJ BULTAJEV SNS  
  RADEK ŠTÁDLER ČR  
best technik      
  DIAB VITARIGOV SNS  
  LONG TRAN VIET ČR  
best K.O.      
  JIŘÍ ŽOFČIN Jr. ČR  
       
KLUBY:      
  1.SK-KATANA PRAHA    
  2.KAMIKAZE SOKOLOV    
  3.KARATE TÁBOR    
  4.LOKOMOTIVA F.LÁZNĚ    
  5.NARAMA – KLATOVY    
  6.NARAMA – PLZEŇ    
  7.SHIKYOKUSHIN F.LÁZNĚ    
  8.SCZAWNO – ZDROJ    
  9.KP-F.LÁZNĚ    
  10.K.K.K.VARY    
  11.G+G H.KRÁLOVÉ    
  12.OYAMAS PRAHA    

Aktualizováno ( Pondělí, 31 Březen 2014 00:54 )
 

Partner organizace

Banner

Partner organizace

Banner

Partner organizace

Banner

Partner organizace

Banner

Partner organizace

Banner